Cepeškrāsnis Bosch | Oven | HBF010BR1S | 66 L | A | Multifunctional | Manual | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:424200504686
- Piegāde
- Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Bosch | Oven | HBF010BR1S | 66 L | A | Multifunctional | Manual | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 34.6 kg |
| Net weight | 31.198 kg |
| Ierīces tips | Built-in |
| Tips | Electric |
| Funkcijas | Fast Pre-heating function |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer | Bosch |
| Displejs | |
| Ekrāns | No |
| Papildus informācija | |
| Tvaika funkcija | No |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Glass/Stainless steel |
| Korpusa dizains | Built-in |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 59.4 cm |
| Augstums | 59.5 cm |
| Dziļums | 42 cm |
| Producer product name | HBF010BR1S |
| Producer product family | Oven |
| Cepeškrāsns | |
| Tīrīšanas tips | Manual |
| Krāsns tips | Multifunctional |
| Energoefektivitātes klase (cepeškrāsns) | A |
| Automātisko programmu skaits | 5 heating methods: Hotair gentle 3D Hot air plus hot air function Standard heating grill with hot air large VARIO grill |
| Kopējais krāšņu tilpums | 66 L |
| Pašattīrošs | No |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | Yes |
| Iekšpuses gaisma | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 680 mm |
| Gross height (mm) | 660 mm |
| Gross width (mm) | 660 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3102 g |
| Tare weight (kg) | 3.40 kg |
| Volume (m3) | 0.296208 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Wooden | 270.00 g |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Augšējā un apakšējā sildīšana | Yes |
| Temperatūra (maks) | 270 °C |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

