BLACK & DECKER CS1200-QS | Circular Saw | 1200 W | 165 mm | 210-240 V
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:503504881030
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
51,00 €
BLACK & DECKER CS1200-QS | Circular Saw | 1200 W | 165 mm | 210-240 V
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.80 kg |
| Net weight | 4.50 kg |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Apgriezienu ātrums | 0-5500 RPM |
| Producer product name | CS1200-QS |
| Disc diameter | 165 mm |
| Producer product family | Circular Saw |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Īpašības | |
| Jauda | 1200 W |
| Diska diametrs | N/A mm |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 39 pcs |
| Akumulators | |
| Baterijas spriegums | 210-240 V |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

