BLACK & DECKER KG1202K-QS | Brushless Angle Grinder | 1200 W | 125 mm
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:503504863807
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
51,00 €
BLACK & DECKER KG1202K-QS | Brushless Angle Grinder | 1200 W | 125 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.38 kg |
| Net weight | 4.00 kg |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Apgriezienu ātrums | 11000 RPM |
| Producer product name | KG1202K-QS |
| Disc diameter | 125 mm |
| Producer product family | Brushless Angle Grinder |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Īpašības | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 43 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

