Cepeškrāsnis Bosch Oven | HBF133BA1 | 66 L | Electric | EcoClean | Knobs | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:424200552893
- Piegāde
- Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Bosch Oven | HBF133BA1 | 66 L | Electric | EcoClean | Knobs | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 33.70 kg |
| Net weight | 31.70 kg |
| Producer | Bosch |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | HBF133BA1 |
| Producer product family | Oven |
| Funkcijas | Gentle hot air, 3D hot air, Top and bottom heat, Circulation grill, Variable large surface grill |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 1 x Combi grill, 1 x Universal roasting pan |
| Displejs | |
| Ekrāns | Yes |
| Papildus informācija | |
| Tvaika funkcija | No |
| Konstrukcija | |
| Korpusa dizains | Built-in |
| Displeja veids | LED |
| Kontroles tips | Knobs |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 59.4 cm |
| Augstums | 59.5 cm |
| Dziļums | 54.8 cm |
| Cepeškrāsns | |
| Kopējais krāšņu tilpums | 66 L |
| Tīrīšanas tips | EcoClean |
| Krāsns tips | Electric |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Spriegums | 220-240 V |
| Jauda | 3300 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 680.00 mm |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.31 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Temperatūra (maks) | 275 °C |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

