Cepeškrāsnis Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Steam function | Convection | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:800343783619
- Piegāde
- Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Steam function | Convection | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 38.00 kg |
| Net weight | 36.00 kg |
| Producer | Whirlpool |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | AKZ9S 8220 FB |
| Producer product family | Oven |
| Displejs | |
| Ekrāns | Yes |
| Papildus informācija | |
| Tvaika funkcija | Yes |
| Konvekcija | Yes |
| Konstrukcija | |
| Korpusa dizains | Built-in |
| Kontroles tips | Electronic |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 59.5 cm |
| Augstums | 59.5 cm |
| Dziļums | 56.4 cm |
| Cepeškrāsns | |
| Kopējais krāšņu tilpums | 73 L |
| Tīrīšanas tips | Hydrolytic |
| Krāsns tips | Electric |
| Pašattīrošs | Yes |
| Ergonomika | |
| Taimeris | Yes |
| Iekšpuses gaisma | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāva | 16 A |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Ieejas spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 615.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Grilēšana | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

