Brother HL-L6410DN | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4 | Grey
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:497776681515
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
641,00 €
Brother HL-L6410DN | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4 | Grey
| Tīklošana | |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Technical details | |
| Gross weight | 15.7 kg |
| Net weight | 13.3 kg |
| Producer | Brother |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Darbības rādītāji | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Mono |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Grey |
| Produkta veids | Printer |
| Producer product name | HL-L6410DN |
| Producer product family | Mono Laser Printer |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 497 mm |
| Gross height (mm) | 422 mm |
| Gross width (mm) | 494 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2100 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Tare weight (kg) | 2.4 kg |
| Volume (m3) | 0.103608596 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

