Lexmark CS531dw | Colour | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:734646731294
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
629,00 €
Lexmark CS531dw | Colour | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4
| Tīklošana | |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Technical details | |
| Gross weight | 33.80 kg |
| Net weight | 32.30 kg |
| Producer | Lexmark |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Darbības rādītāji | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Colour |
| Īpašības | |
| Produkta veids | Printer |
| Producer product name | CS531dw |
| Producer product family | Colour Laser Printer |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 636.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross width (mm) | 575.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

