Mikseris Camry | CR 4630 | Hand Blender | 800 W | Number of speeds 2 | Chopper | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590557590485
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
26,00 €
Camry | CR 4630 | Hand Blender | 800 W | Number of speeds 2 | Chopper | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.25 kg |
| Net weight | 0.99 kg |
| Producer | Camry |
| Kapājamais nazis | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | CR 4630 |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Turbo mode | No |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Blender |
| Auklas garums | 1 m |
| Apvalka materiāls | Stainless steel/Plastic |
| Asmeņu materiāls | Stainless Steel |
| Iepakojuma saturs | |
| Putojamais | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 230.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 149 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

