Mikseris Tristar | Hand blender set | MX-4851 | Hand Blender | 350 W | Number of speeds 2 | Turbo mode | Chopper | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871283698561
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
26,00 €
Tristar | Hand blender set | MX-4851 | Hand Blender | 350 W | Number of speeds 2 | Turbo mode | Chopper | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.18 kg |
| Net weight | 0.90 kg |
| Producer | Tristar |
| Producer product name | MX-4851 |
| Producer product family | Hand blender set |
| Kapacitāte | 0.7 L |
| Kapājamais nazis | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Turbo mode | Yes |
| Mainīgais ātrums | Multiple speed |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Ledus smalcināšana | No |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Blender |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Auklas garums | 1 m |
| Asmeņu materiāls | Stainless Steel |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Mērkrūze | Yes |
| Putojamais | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 350 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 136.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 272.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 216 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
| Neslīdoša pamatne | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

