Mikseris Caso | Blender | HB 1000 | Hand Blender | 1000 W | Number of speeds Variable | Turbo mode | Chopper | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703603
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
98,00 €
Caso | Blender | HB 1000 | Hand Blender | 1000 W | Number of speeds Variable | Turbo mode | Chopper | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Izcelsmes valsts | China |
| Citas funkcijas | Ergonomically shaped and soft handle for a pleasant operation. Easy Change for an easy assembly and disassembly of the accessories. Easy to clean thanks to removable parts |
| Kausa ietilpība | 0.3 L |
| Net weight | 1.23 kg |
| Noņemama vārpsta | Yes |
| Miksera stieņa materiāls | Stainless steel |
| Kapājamais nazis | Yes |
| Producer | Caso |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | Variable |
| Turbo mode | Yes |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Blender |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Iepakojuma saturs | |
| Mērkrūze | Yes |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Whisk, Chopper, Transparent measuring cup with scaling |
| Materiāls | |
| Naža materiāls | Stainless steel |
| Producer product name | HB 1000 |
| Producer product family | Blender |
| Gross weight | 2.43 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Package features | |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Volume (m3) | 0.018117 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.2 kg |
| Paper/Pasteboard | 1200 g |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 4.86 kg |
| Tare weight master carton | 0.705 kg |
| Palette Qty | 82 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

