Mikseris Philips | Hand mixer | HR2685/00 | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038903393
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
111,00 €
Philips | Hand mixer | HR2685/00 | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.14 kg |
| Net weight | 1.90 kg |
| Producer | Philips |
| Producer product name | HR2685/00 |
| Producer product family | Hand mixer |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Turbo mode | No |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Blender |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 243.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 61 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

