Blenderis Caso | Blender | MX 1000 | Tabletop | 1300 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703617
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
89,00 €
Caso | Blender | MX 1000 | Tabletop | 1300 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Kausa ietilpība | 1.5 L |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | Yes |
| Mini kāpājamais nazis | No |
| Revolutions | 9.500-17.000 RPM |
| Funkcijas | Ice-crush-function; mix-function; pulse-function. |
| Net weight | 3.941 kg |
| Producer | Caso |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Multifunctional: Blend function, Ice crush function, Quick pulse function – to burst of speed and mixing for making smooth drinks |
| Konstrukcija | |
| Noņemams trauks | Yes |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Tips | Tabletop |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Glass |
| Naža materiāls | Stainless steel |
| Producer product name | MX 1000 |
| Producer product family | Blender |
| Gross weight | 5.4 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1300 W |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.030015 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.459 kg |
| Paper/Pasteboard | 937.00 g |
| Plastic (No PET) | 522.00 g |
| Gross depth (mm) | 435 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 29 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Ātrumu skaits | Variable |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

