Blenderis TEFAL | Blender | BL871D31 PerfectMix+ High speed | Tabletop | 1200 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless Steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:301666724996
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
90,00 €
TEFAL | Blender | BL871D31 PerfectMix+ High speed | Tabletop | 1200 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless Steel
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 3.00 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Producer | TEFAL |
| Kausa ietilpība | 1.5 L |
| Producer product name | BL871D31 PerfectMix+ High speed |
| Producer product family | Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | Variable |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless Steel |
| Tips | Tabletop |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Glass |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 386.00 mm |
| Gross height (mm) | 226 mm |
| Gross width (mm) | 304 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 954 g |
| Plastic (No PET) | 46 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 33 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Stainless Steel |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

