Caso | Coffee grinder | Barista Crema | 150 W | Coffee beans capacity 240 g | Number of cups 12 pc(s) | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843701833
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
48,00 €
Caso | Coffee grinder | Barista Crema | 150 W | Coffee beans capacity 240 g | Number of cups 12 pc(s) | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 1.224 kg |
| Cilindru skaits | 12 pcs |
| Citas funkcijas | Slow, aroma –friendly grinding through disc grinder. Removable bean container. Grind level can be adjusted individually from coarse to fine – for perfect espresso and coffee. |
| Producer | Caso |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 150 W |
| Darbības rādītāji | |
| Kafijas pupiņu tilpums | 240 g |
| Impulsa funkcija | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross weight | 1.539 kg |
| Producer product name | Barista Crema |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Packing quantity | 3 pcs |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 272 mm |
| Volume (m3) | 0.007616 m³ |
| Paper/Pasteboard | 315.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 298 mm |
| Net weight master carton | 4.617 kg |
| Tare weight master carton | 0.485 kg |
| Palette Qty | 180 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

