ETA | Grinder | Perfetto ETA006890000 | 100 W | Coffee beans capacity 200 g | Lid safety switch | Number of cups Up to 14 pc(s) | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039325445
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
55,00 €
ETA | Grinder | Perfetto ETA006890000 | 100 W | Coffee beans capacity 200 g | Lid safety switch | Number of cups Up to 14 pc(s) | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 1.2 kg |
| Izcelsmes valsts | China |
| Vāka drošības slēdzis | Yes |
| Cilindru skaits | Up to 14 pcs |
| Grinder type | 2 grinding stones 4 cm diameter |
| 360° rotācijas bāze | No |
| Producer | ETA |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 100 W |
| Darbības rādītāji | |
| Kafijas pupiņu tilpums | 200 g |
| Impulsa funkcija | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Svars | 1.12 g |
| Materiāls | Plastic |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Cleaning brush |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Producer product name | Perfetto ETA006890000 |
| Producer product family | Grinder |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 290 mm |
| Gross width (mm) | 215 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 462 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| Volume (m3) | 0.00966425 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 188 pcs |
| Konstrukcija | |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

