Blenderis Caso Cordless Blender | Click & Blend | Tabletop | 240 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.5 L | Stainless steel/Matt Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703622
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
104,00 €
Caso Cordless Blender | Click & Blend | Tabletop | 240 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.5 L | Stainless steel/Matt Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.45 kg |
| Net weight | 1.24 kg |
| Producer | Caso |
| Kausa ietilpība | 0.5 L |
| Citas funkcijas | Magnetically interchangeable battery system – compatible with all devices in the CASO Click-Series; Removable lithium-ion battery (11.1V, 2,000mAh) with up to 30 minutes runtime; LED status display and modern USB-C cable for fast charging; To-go lid for easy transport to the office, gym, or while traveling |
| Revolutions | 14000 RPM |
| Producer product name | Click & Blend |
| Producer product family | Cordless Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel/Matt Black |
| Tips | Tabletop |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 11 cm |
| Augstums | 31.5 cm |
| Dziļums | 13.5 cm |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Tritan |
| Naža materiāls | Stainless steel |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 240 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 172.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.223 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 140 pcs |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | BPA free |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

