Caso Designer Air Fryer | AirFry 6.0 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703185
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
108,00 €
Caso Designer Air Fryer | AirFry 6.0 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 5.20 kg |
| Net weight | 4.185 kg |
| Producer | Caso |
| Kapacitāte | 6 L |
| Temperatūra | 50-200 °C |
| Producer product name | AirFry 6.0 |
| Producer product family | Designer Air Fryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | No oil needed for conscious and healthy eating; Particularly quiet in operation (only 38 db) |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Taimera ilgums | 1-60 min |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28 cm |
| Augstums | 28 cm |
| Dziļums | 39 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 365 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.015 kg |
| Volume (m3) | 0.042632 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Metal aluminum | 15 g |
| Konstrukcija | |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

