ETA Hot Air Fryer | Fritta Ultima 716890000 | Power 1700 W | Capacity 6.5 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039341422
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
108,00 €
ETA Hot Air Fryer | Fritta Ultima 716890000 | Power 1700 W | Capacity 6.5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 7.88 kg |
| Net weight | 6.19 kg |
| Producer | ETA |
| Kapacitāte | 6.5 L |
| Ēdienu pagatavošnas programmas | 12 preset programs: Hot air – a universal program for versatile use; Roast – for perfectly cooked meat; Fish – gentle preparation of delicate fish meat; Baking – golden brown baked dishes with a crispy crust; Grilling – distinctive taste and attractive appearance of grilled dishes; Heating – quick and gentle heating of ready-made meals; Steak – juicy center and delicious crust; French fries – crispy and golden brown; Vegetables – healthy and tasty side dishes; Baking – cakes, muffins or homemade pastries without effort; Eggs – easy preparation of different egg variations; Chicken wings – perfectly fried with a crispy crust |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Producer product name | Fritta Ultima 716890000 |
| Producer product family | Hot Air Fryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Infrared heating element for fast and even baking; Integrated lighting for easier food inspection; Safety lock against incorrect assembly |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Taimera ilgums | 1-60 min |
| Maksimālais kabeļa garums | 0.8 m |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 31 cm |
| Augstums | 28 cm |
| Dziļums | 47.5 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 340 mm |
| Gross width (mm) | 515 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1579 g |
| Plastic (No PET) | 111 g |
| Tare weight (kg) | 1.69 kg |
| Volume (m3) | 0.0639115 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LED |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Iebūvēta displeja | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

