Epson LQ-690IIN | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black/white
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871594669598
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
796,00 €
Epson LQ-690IIN | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black/white
| Tīklošana | |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Technical details | |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Net weight | 6.80 kg |
| Producer | Epson |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Darbības rādītāji | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dot matrix |
| Printēšana | Mono |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/white |
| Produkta veids | Dot matrix printer |
| Producer product name | LQ-690IIN |
| Producer product family | Dot Matrix Printer |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 301.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 28 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

