Brother RJ-430B | Monochrome | Direct thermal | Label Printer | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:497776679439
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
753,00 €
Brother RJ-430B | Monochrome | Direct thermal | Label Printer | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.81 kg |
| Net weight | 0.61 kg |
| Producer | Brother |
| Producer product name | RJ-430B |
| Producer product family | 4-inch Mobile Label and Receipt Printer with Bluetooth |
| Darbības rādītāji | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Direct thermal |
| Printēšana | Monochrome |
| Īpašības | |
| Produkta veids | Label Printer |
| Produkta krāsa | Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 364 pcs |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

