Hikvision 6 MP Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera | DS-2CD1363G2-LIU | Dome | 6 MP | 2.8mm/4mm | IP67 | H.265+ | microSD/microSDHC/microSDXC card
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:694216042653
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
91,00 €
Hikvision 6 MP Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera | DS-2CD1363G2-LIU | Dome | 6 MP | 2.8mm/4mm | IP67 | H.265+ | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.34 kg |
| Producer | Hikvision |
| Producer product name | DS-2CD1363G2-LIU |
| Producer product family | 6 MP Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera |
| Atmiņa | |
| Atmiņas sloti | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Konstrukcija | |
| Aizsardzības funkcijas | IP67 |
| Komutatora tips | Dome |
| Objektīva sistēma | |
| Objektīva veids | 2.8mm/4mm |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Attēla kvalitāte | |
| Kameras tips | Outdoor |
| Darbības rādītāji | |
| Video kompresijas formāti | H.265+ |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 272 pcs |
| Video | |
| Megapikseļi | 6 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3200 x 1800 pikseļi |
| Max IR distance | Up to 30 m |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

