Hikvision DS-2CD1343G2-LIU | Smart Hybrid Light Fixed Network Camera | Turret | 4 MP | 2.8/4mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | microSD/microSDHC/microSDXC card
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693184718898
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
91,00 €
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU | Smart Hybrid Light Fixed Network Camera | Turret | 4 MP | 2.8/4mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.34 kg |
| Producer | Hikvision |
| Producer product name | DS-2CD1343G2-LIU |
| Producer product family | Smart Hybrid Light Fixed Network Camera |
| Atmiņa | |
| Atmiņas sloti | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB |
| Darbības rādītāji | |
| Video kompresijas formāti | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Objektīva sistēma | |
| Objektīva veids | 2.8/4mm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Attēla kvalitāte | |
| Kameras tips | Outdoor |
| Konstrukcija | |
| Aizsardzības funkcijas | IP67 |
| Komutatora tips | Turret |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.15 g |
| PET | 0.15 g |
| Plastic (No PET) | 0.07 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 549 pcs |
| Video | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2560 × 1440 pikseļi |
| Megapikseļi | 4 MP |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

