Huawei | Battery module | LUNA2000-5-E0
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000125347
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
2.062,00 €
Huawei | Battery module | LUNA2000-5-E0
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 59.1 kg |
| Net weight | 55 kg |
| Producer product name | LUNA2000-5-E0 |
| Producer product family | Battery module |
| Producer | Huawei |
| Warranty | 120 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3800 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Tare weight (kg) | 4.1 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 63.8 kg |
| Papildus informācija | |
| Dimension (HxWxD) | 360 x 670 x 150 mm |
| Svars | 12 kg |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

