Kingston Endurance 95R | 256 GB | microSDXC | Flash memory class Class 10
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:740617335330
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
79,00 €
Kingston Endurance 95R | 256 GB | microSDXC | Flash memory class Class 10, UHS-I
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | Endurance 95R |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | microSDXC |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 4.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Zibatmiņas klase | Class 10, UHS-I |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

