Kingston | UHS-I | 32 GB | microSDHC/SDXC Industrial Card | Flash memory class Class 10
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:740617321074
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
77,00 €
Kingston | UHS-I | 32 GB | microSDHC/SDXC Industrial Card | Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30, A1
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.012 kg |
| Net weight | 0.004 kg |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Bad block management; Strong ECC engine; Power failure protection; Wear levelling; Auto-refresh read distribution protection; Dynamic data refresh; SiP – System in Package; Garbage collection; Health monitoring |
| Producer | Kingston |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | microSDHC/SDXC Industrial Card |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.00003519 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49105 pcs |
| Producer product name | UHS-I |
| Atmiņa | |
| Zibatmiņas klase | Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 |
| Kapacitāte | 32 GB |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

