Lenovo | WebCam | 510 FHD Webcam
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195892018278
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
72,00 €
Lenovo | WebCam | 510 FHD Webcam
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Enjoy pixel-perfect high definition FHD 1080P video with 1/2.9-inch RGB sensor size. Effortless automatic login with facial recognition technology. Two integrated mics capture clear audio from every angle. Plug-and-play USB connectivity for easy setup. Capture everything with wide view 95° lense plus 360° pan/tilt controls. Premium quality internal slicing privacy shutter. Type C to A connections support any PC or notebook. Windows Hello 4.X compatible. Extra long 1.8m replaceable cable |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Producer | Lenovo |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Cloud Grey |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.70 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 863 pcs |
| PET | 50.00 g |
| Producer product name | 510 FHD Webcam |
| Producer product family | WebCam |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | Windows Hello 4.X compatible |
| Saderīgās operētājsistēmas | Microsoft Windows 7, Windows 10 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

