Dell | Webcam | WB3023
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:539718477512
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
57,00 €
Dell | Webcam | WB3023
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Tips | Collaboration camera |
| Citas funkcijas | Rotation: Tilt and Swivel. Tripod mount hole integrated. Built-in noise reduction microphone: filters background noise and enables clear communication. Sliding shutter protects your privacy |
| Producer | Dell |
| Konstrukcija | |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Uzstādīšanas tips | Integrated mounting clip |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Producer product name | WB3023 |
| Producer product family | Webcam |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 1158 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2560 x 1440 pikseļi |
| Tālummaiņas spēja | 2X digital zoom |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

