Svari Mesko | Kitchen Scale | MS 3152 | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Display type LCD | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590825683657
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
21,00 €
Mesko | Kitchen Scale | MS 3152 | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Display type LCD | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.427 kg |
| Taras svara funkcija | Yes |
| Auto zero | Yes |
| Baterija zema indikators | Yes |
| Citas funkcijas | Manual or automatic switch off. Overload indicator. Calculates the amount of water and milk. |
| Gradācija | 1 g |
| Mērvienība | kg |
| Producer | Mesko |
| Displejs | |
| Viegli lasāms displejs | Yes |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5 kg |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Gross weight | 0.744 kg |
| Producer product name | MS 3152 |
| Producer product family | Kitchen Scale |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Volume (m3) | 0.0049665 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.317 kg |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Paper/Pasteboard | 317.00 g |
| Embeeded battery | No |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 455 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 8.928 kg |
| Tare weight master carton | 1.205 kg |
| Palette Qty | 288 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Pulksteņa funkcija | No |
| Iebūvēts taimeris | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

