Muse | Headphones | M-295 ANC | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:370046020925
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
35,00 €
Muse | Headphones | M-295 ANC | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.30 kg |
| Producer | Muse |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Producer product name | M-295 ANC |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Bluetooth |
| Valkāšanas veids | Over-ear |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Wireless | Yes |
| Austiņas | |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Speaker diameter: 40 mm |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamība | |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Svars&dimensijas | |
| Net weight | 0.15 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 177.00 mm |
| Gross height (mm) | 277.00 mm |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 169 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

