Muse | Pack 2 Wireless Microphones | MC-50 WI | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:370046020980
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
35,00 €
Muse | Pack 2 Wireless Microphones | MC-50 WI | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.64 kg |
| Net weight | 0.34 kg |
| Producer | Muse |
| Producer product name | MC-50 WI |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Producer product family | Pack 2 Wireless Microphones |
| Konektora veids | 6.35 mm to 3.5 mm connector |
| Akumulators | |
| Baterijas tips | Built-in batteries 8H play time |
| Mikrofons | |
| Mikrofona frekvence | 50-15k Hz |
| Papildus informācija | |
| Jutīgums | >90 dB |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Darbības rādītāji | |
| Savienojamības tehnoloģija | 2.4 GHz transmission (until 30 meters) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 60 pcs |
| Audio | |
| Frekvences diapazons | 50-15k Hz |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

