Austiņas Koss | Headset | CS200i | On-Ear | 3.5 mm
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:021299194324
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
36,00 €
Koss | Headset | CS200i | On-Ear | 3.5 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.178 kg |
| Net weight | 0.091 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Producer | Koss |
| Austiņas | |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Papildus informācija | |
| Frekvences diapazons | 20-22k Hz |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamība | |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Ierīces savienojamība | 3.5mm Jack |
| Producer product name | CS200i |
| Producer product family | Headset |
| Frekvence | 20-22k kHz |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 163 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.087 kg |
| Volume (m3) | 0.0018093 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Gross height master carton | 209 mm |
| Net weight master carton | 1.068 kg |
| Tare weight master carton | 0.23 kg |
| Palette Qty | 762 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

