Philips | Airfryer | HD9270/00 Essential XL | Power 2000 W | Capacity 6.2 L | Rapid Air technology | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038902196
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
97,00 €
Philips | Airfryer | HD9270/00 Essential XL | Power 2000 W | Capacity 6.2 L | Rapid Air technology | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.40 kg |
| Net weight | 5.50 kg |
| Producer | Philips |
| Kapacitāte | 6.2 L |
| Tehnoloģija | Rapid Air technology |
| Producer product name | HD9270/00 Essential XL |
| Producer product family | Airfryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 7 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Maksimālais kabeļa garums | 0.8 m |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 31.5 cm |
| Augstums | 30.7 cm |
| Dziļums | 40.3 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Izgaismojošie elementi | |
| Temperatūras gatavības indikators | Yes |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2000 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 15.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 895 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

