Tristar Airfryer Oven | FR-9068 | Power 1800 W | Capacity 12 L | Hot air technology | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871283699637
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
92,00 €
Tristar Airfryer Oven | FR-9068 | Power 1800 W | Capacity 12 L | Hot air technology | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 7 kg |
| Net weight | 6.284 kg |
| Producer | Tristar |
| Kapacitāte | 12 L |
| Tehnoloģija | Hot air technology |
| Citas funkcijas | Rotisserie |
| Funkcijas | Timer function |
| Producer product name | FR-9068 |
| Producer product family | Airfryer Oven |
| Papildus informācija | |
| Kontrolpanelis | Digital |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 13 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Maksimālais kabeļa garums | 1 m |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Izgaismojošie elementi | |
| Gatavības signāls | Yes |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Spriegums | 230 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 403.00 mm |
| Gross width (mm) | 376.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 683 g |
| Plastic (No PET) | 33 g |
| Tare weight (kg) | 0.716 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 28 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

