Philips Airfryer | NA231/00 | Power 1700 W | Capacity 6.2 L | Black/Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038903507
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
89,00 €
Philips Airfryer | NA231/00 | Power 1700 W | Capacity 6.2 L | Black/Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Producer | Philips |
| Gross weight | 6.71 kg |
| Net weight | 5.55 kg |
| Kapacitāte | 6.2 L |
| Temperatūra | 60-200 °C |
| Producer product name | NA231/00 |
| Producer product family | Airfryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 13 |
| Temperatūra (min) | 60 °C |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Auklas garums | 0.8 m |
| Skata lodziņš | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 160 g |
| Gross depth (mm) | 443 mm |
| Gross width (mm) | 355 mm |
| Gross height (mm) | 347 mm |
| Volume (m3) | 0.054570955 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.16 kg |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Aukstās sienas novietojums | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

