SALE OUT. Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Capacity 6.5 L | Power 1800 W | Black | DAMAGED PACKAGING
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000131073
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
84,00 €
SALE OUT. Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Capacity 6.5 L | Power 1800 W | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED CORPUS ON BACK | 22 month(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.40 kg |
| Net weight | 3.90 kg |
| Producer | Xiaomi |
| Kapacitāte | 6.5 L |
| Temperatūra | 40-220 °C |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED CORPUS ON BACK |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 1 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Metal/Plastic |
| Skata lodziņš | No |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28.7 cm |
| Augstums | 38.9 cm |
| Producer product name | BHR7357EU |
| Producer product family | Smart Air Fryer (EU) |
| Warranty | 22 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 30.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

