Tristar Double Basket Airfryer | FR-9075 | Power 2500 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871138799842
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
84,00 €
Tristar Double Basket Airfryer | FR-9075 | Power 2500 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.50 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Producer | Tristar |
| Kapacitāte | 9 L |
| Tehnoloģija | Hot air technology |
| Funkcijas | Keep warm function |
| Producer product name | FR-9075 |
| Producer product family | Double Basket Airfryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 10 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Taimera ilgums | 1-60 min |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2500 W |
| Spriegums | 230 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 362.00 mm |
| Gross width (mm) | 395.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
| Iebūvēta displeja | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

