Philips Airfryer | NA221/00 2000 series | Power 1500 W | Capacity 4.2 L | Rapid Air technology | Black/Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038903477
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
85,00 €
Philips Airfryer | NA221/00 2000 series | Power 1500 W | Capacity 4.2 L | Rapid Air technology | Black/Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.52 kg |
| Net weight | 3.51 kg |
| Producer | Philips |
| Kapacitāte | 4.2 L |
| Tehnoloģija | Rapid Air technology |
| Temperatūra | 60-200 °C |
| Producer product name | NA221/00 2000 series |
| Producer product family | Airfryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Keep warm function |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 9 |
| Taimera ilgums | Up to 60 min |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Auklas garums | 0.8 m |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Skata lodziņš | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 328.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 990.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.01 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

