ETA | Hot air fryer | ETA316890000 Fritta Digi | Power 1800 W | Capacity 7.2 L | Hot air technology | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039334373
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
92,00 €
ETA | Hot air fryer | ETA316890000 Fritta Digi | Power 1800 W | Capacity 7.2 L | Hot air technology | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.25 kg |
| Net weight | 4.97 kg |
| Kapacitāte | 7.2 L |
| Tehnoloģija | Hot air technology |
| Temperatūra | 160-220 °C |
| Producer | ETA |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 32 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Dziļums | 39 cm |
| Producer product name | ETA316890000 Fritta Digi |
| Producer product family | Hot air fryer |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 355 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1249 g |
| Plastic (No PET) | 31 g |
| Tare weight (kg) | 1.28 kg |
| Volume (m3) | 0.0534275 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Ferrous metals | 4.40 g |
| PET | 98 g |
| Wooden | 40 g |
| Konstrukcija | |
| Ekrāns | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

