ETA Hot Air Fryer | Fritta Spectra 616890000 | Power 1800 W | Capacity 7.2 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039341411
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
92,00 €
ETA Hot Air Fryer | Fritta Spectra 616890000 | Power 1800 W | Capacity 7.2 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.15 kg |
| Net weight | 4.72 kg |
| Producer | ETA |
| Kapacitāte | 7.2 L |
| Temperatūra | 40-220 °C |
| Producer product name | Fritta Spectra 616890000 |
| Producer product family | Hot Air Fryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Timer up to 60 min for frying/baking mode; Safety lock against improper assembly |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Taimera ilgums | Up to 60 min |
| Maksimālais kabeļa garums | 0.85 m |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 32 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Dziļums | 39 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 425 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1319 g |
| Plastic (No PET) | 111 g |
| Tare weight (kg) | 1.43 kg |
| Volume (m3) | 0.05355 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LED |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Iebūvēta displeja | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

