Birste Philips | Electric toothbrush | HX6352/42 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 2 | Sonic technology | Pink
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871010394846
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
52,00 €
Philips | Electric toothbrush | HX6352/42 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 2 | Sonic technology | Pink
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | HX6352/42 |
| Producer product family | Electric toothbrush |
| Zobubirstes frekvence | 62000 kustības minūtē |
| Ierīces tips | Rechargeable |
| Zobu tīrīšanas režīmi | Daily care |
| Taimeris | Yes |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 1 x handle, 2 x brush head |
| Zobu tīrīšanas režīmu skaits | 2 |
| Producer | Philips |
| Papildus informācija | |
| Tips | For kids |
| Ekskluzīva patenta skaņas tehnoloģija | Yes |
| Jaudas avots | Battery |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Pink |
| Īpašības | |
| Lādētāja bāze | Yes |
| Sukas galviņas iekļautas, daudzums | 2 |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto kātu skaits | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Lithium Ion |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 64.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 83.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 55 g |
| Palette Qty | 558 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

