Birste Philips | Sonic Electric toothbrush | HX6322/04 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 2 | Sonic technology | Aqua
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871010377025
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
52,00 €
Philips | Sonic Electric toothbrush | HX6322/04 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 2 | Sonic technology | Aqua
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.421 kg |
| Net weight | 0.338 kg |
| Producer product name | HX6322/04 |
| Producer product family | Sonic Electric toothbrush |
| Zobu tīrīšanas režīmi | Low mode for younger children and a high mode for older kids |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 8 customisation stickers and 2 bonus stickers; 2 heads; Charger |
| Zobubirstes frekvence | 62000 kustības minūtē |
| Taimeris | KidTimer and Quadpacer |
| Citas funkcijas | Light shows battery status. Operating time (full to empty) - up to 2 weeks. |
| Ierīces tips | Rechargeable |
| Zobu tīrīšanas režīmu skaits | 2 |
| Producer | Philips |
| Papildus informācija | |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Īpašās funkcijas | Built-in Bluetooth® |
| Ekskluzīva patenta skaņas tehnoloģija | Yes |
| Ceļojuma somiņa | No |
| Tips | For kids |
| Jaudas avots | Battery |
| Izgaismojošie elementi | |
| LED indikatori | Illuminated display |
| Īpašības | |
| Sukas galviņas iekļautas, daudzums | 2 |
| Lādētāja bāze | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Lithium ION |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 61 mm |
| Packing quantity | 3 pcs |
| Paper/Pasteboard | 83.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0014762 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 1.263 kg |
| Tare weight master carton | 0.096 kg |
| Palette Qty | 918 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Aqua |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

