Powershred | 99Ci | Black | 34 L | Shredding CDs | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 18 sheets per pass | Cross-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859629251
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
466,00 €
Powershred | 99Ci | Black | 34 L | Shredding CDs | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 18 sheets per pass | Cross-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Papīra smalcināšana | 18 sheets per pass |
| Sasmalcina kompaktdiskus | Yes |
| Kredītkaršu smalcināšana | Yes |
| Groza tilpums | 34 L |
| Produkta krāsa | Black |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Net weight | 16.00 kg |
| Producer | Fellowes |
| Papīra vadīšana standarta/izeja | 18 sheets per pass |
| Producer product name | 99Ci |
| Producer product family | Powershred |
| Gross weight | 20.22 kg |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.22 kg |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 690.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3840 g |
| Plastic (No PET) | 380 g |
| Palette Qty | 14 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

