Cross-Cut | LX85 | Black | Paper shredding | Credit cards shredding | Traditional
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859764808
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
198,00 €
Cross-Cut | LX85 | Black | Paper shredding | Credit cards shredding | Traditional
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 8.8 kg |
| Net weight | 7.8 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Kredītkaršu smalcināšana | Yes |
| Papīra smalcināšana | Yes |
| Citas funkcijas | Also can shred junkmail and paper clips. Automatically stops shredding when hands or paws touch the paper entry |
| Sasmalcina skavas | Yes |
| Drošības līmenis | P-4 |
| Producer | Fellowes |
| Producer product name | LX85 |
| Producer product family | Cross-Cut |
| Shredder type | Traditional |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross height (mm) | 435 mm |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04856775 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (WxDxH) | 9.50 x 13.44 x 19.50 in |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

