Powershred | LX25M | Black | 11.5 L | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 6 sheets per pass | Mini-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859769025
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
91,00 €
Powershred | LX25M | Black | 11.5 L | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 6 sheets per pass | Mini-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.885 kg |
| Net weight | 3.885 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Sasmalcina kompaktdiskus | No |
| Kredītkaršu smalcināšana | Yes |
| Groza tilpums | 11.5 L |
| Papīra smalcināšana | 6 sheets per pass |
| Produkta krāsa | Black |
| Sasmalcina skavas | Yes |
| Citas funkcijas | Safety Lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Producer | Fellowes |
| Producer product name | LX25M |
| Producer product family | Powershred |
| Papīra vadīšana standarta/izeja | 6 sheets per pass |
| Shredder type | Mini-Cut Shredder |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 373 mm |
| Gross width (mm) | 238 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02929542 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 59 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

