Powershred | 6M | Black | 13 L | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 6 sheets per pass | Mini-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859743568
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
75,00 €
Powershred | 6M | Black | 13 L | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 6 sheets per pass | Mini-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.40 kg |
| Net weight | 3.60 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Sasmalcina kompaktdiskus | No |
| Kredītkaršu smalcināšana | Yes |
| Groza tilpums | 13 L |
| Papīra smalcināšana | 6 sheets per pass |
| Produkta krāsa | Black |
| Sasmalcina skavas | Yes |
| Citas funkcijas | Safety Lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Producer | Fellowes |
| Producer product name | 6M |
| Producer product family | Powershred |
| Papīra vadīšana standarta/izeja | 6 sheets per pass |
| Shredder type | Mini-Cut Shredder |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 349 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 212 mm |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.0258958 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 437 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Net weight master carton | 8.8 kg |
| Tare weight master carton | 1.003 kg |
| Palette Qty | 58 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

