Paper Shredder | AD 1040 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590557590727
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
27,00 €
Paper Shredder | AD 1040 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.43 kg |
| Producer | Adler |
| Papīra smalcināšana | Up to 5 sheets of A4 paper (80g/m²) |
| Sasmalcina kompaktdiskus | No |
| Kredītkaršu smalcināšana | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | AD 1040 |
| Producer product family | Paper Shredder |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

