Shredder | P-25S | Black | 11 L | Paper shredding | Paper handling standard/output 7mm strips
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859690695
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
53,00 €
Shredder | P-25S | Black | 11 L | Paper shredding | Paper handling standard/output 7mm strips, security level P-1 | Traditional | Warranty 24 month(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Net weight | 1.447 kg |
| Groza tilpums | 11 L |
| Produkta krāsa | Black |
| Papīra smalcināšana | Yes |
| Sasmalcina kompaktdiskus | No |
| Kredītkaršu smalcināšana | No |
| Producer | Fellowes |
| Gross weight | 1.887 kg |
| Producer product name | P-25S |
| Shredder type | Traditional |
| Producer product family | Shredder |
| Papīra vadīšana standarta/izeja | 7mm strips, security level P-1 |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0132 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Palette Qty | 30 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

