Powershred | 60Cs | Black | 22 L | Credit cards shredding | 75 dB | Paper handling standard/output 10 sheets per pass | Cross-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859642854
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
141,00 €
Powershred | 60Cs | Black | 22 L | Credit cards shredding | 75 dB | Paper handling standard/output 10 sheets per pass | Cross-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Papīra smalcināšana | 10 sheets per pass |
| Kredītkaršu smalcināšana | Yes |
| Net weight | 5.65 kg |
| Groza tilpums | 22 L |
| Produkta krāsa | Black |
| Sasmalcina kompaktdiskus | No |
| Trokšņu līmenis | 75 dB |
| Producer | Fellowes |
| Producer product name | 60Cs |
| Gross weight | 6.65 kg |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Papīra vadīšana standarta/izeja | 10 sheets per pass |
| Producer product family | Powershred |
| Package features | |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Volume (m3) | 0.0508725 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 420 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 910 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Gross depth master carton | 585 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Net weight master carton | 13.3 kg |
| Tare weight master carton | 1.969 kg |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (WxDxH) | 40.80 x 23.34 x 37.15 in |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

