Micro-Cut | LX200 | Black | Paper shredding | Credit cards shredding | Traditional
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859763801
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
298,00 €
Micro-Cut | LX200 | Black | Paper shredding | Credit cards shredding | Traditional
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 12.5 kg |
| Net weight | 10.8 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Kredītkaršu smalcināšana | Yes |
| Papīra smalcināšana | Yes |
| Citas funkcijas | SafeSense; Quiet Operation; Sleep Mode; Micro-Cut; 100% Jam Proof System |
| Sasmalcina skavas | Yes |
| Drošības līmenis | P-4 |
| Producer | Fellowes |
| Producer product name | LX200 |
| Producer product family | Micro-Cut |
| Shredder type | Traditional |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 615 mm |
| Gross width (mm) | 343 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.09070635 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 19 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

