Princess | Aerofryer Oven | 182065 | Power 1500 W | Capacity 10 L | Black/Stainless Steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871301609145
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
77,00 €
Princess | Aerofryer Oven | 182065 | Power 1500 W | Capacity 10 L | Black/Stainless Steel
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 9.08 kg |
| Net weight | 7.75 kg |
| Kapacitāte | 10 L |
| Funkcijas | Timer function |
| Producer | Princess |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Rokturis(i) | Yes |
| Ekrāns | LCD |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/Stainless Steel |
| Auklas garums | 1 m |
| Materiāls | Acrylonitril-butadieen-styreen |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Producer product name | 182065 |
| Producer product family | Aerofryer Oven |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Spriegums | 230 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 225 g |
| Tare weight (kg) | 1.33 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 190.00 g |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 355 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 4.944 kg |
| Tare weight master carton | 0.753 kg |
| Palette Qty | 31 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Programmu skaits | 10 |
| Regulējams termostats | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

